Co robimy?

Kluby biznesowe

Wspólnie z naszymi Partnerami oraz Ekspertami tworzymy, moderujemy oraz uczestniczymy w wielu klubach biznesowych na terenie całej Polski. Jedną z naszych sztandarowych inicjatyw jest „Turkusowy Klub HR” – gdzie propagujemy najaktualniejsze „dobre praktyki” turkusowego zarządzania.

Projekty analityczno – badawcze

Nasze projekty analityczno – badawcze bardzo często prowadzone są z uczelniami wyższymi. Wykorzystujemy potencjał naukowy, aby podejmowane przez nas decyzje były w oparciu o najaktualniejsze know-how oraz najnowsze technologie i algorytmy.

Projekty doradcze

Projekty doradcze, które prowadzimy wspólnie z naszymi Partnerami oraz Ekspertami najczęściej dotyczą zagadnień optymalizacji modeli biznesowych w przemyśle, a w szczególności w branży automotive, przy wykorzystaniu najnowszych technologii z „Przemysłu 4.0”.

Konferencje/eventy

Konferencje, które organizujemy i gdzie jesteśmy bardzo często zapraszani jako eksperci mają charakter praktyczny. Naszym celem jest pokazywanie najlepszych rozwiązań z zakresu „Przemysłu 4.0” oraz „Człowieka 4.0”, a w szczególności inspirowanie decydentów w biznesie do ich stosowania.

Projekty szkoleniowe

Nasze projekty szkoleniowe ukierunkowane są ściśle na promowanie najaktualniejszej wiedzy z zakresu „Przemysłu 4.0” oraz „Człowieka 4.0”.

Akcelerator Start-upów

Wspólnie z naszymi Partnerami oraz Ekspertami aktywnie wspieramy powstające start upy. Ciągle poszukujemy nowych możliwości biznesowych.

O nas

Think Tank Human 4.0 to platforma biznesowa zrzeszająca organizacje oraz ekspertów aktywnie angażujących się w propagowanie najlepszych praktyk w zakresie nowych technologii w przemyśle. To miejsce, gdzie ciągle toczymy dyskusję, aby znaleźć jak najlepszą synergię pomiędzy Przemysłem 4.0 a Człowiekiem 4.0.

 Think Tank Human 4.0 @ 2018