Kim jesteśmy

Jerzy Greblicki

Z firmą Crusar związany od roku 2012. Obecnie jest kierownikiem działu badawczo rozwojowego oraz  fundatorem i Prezesem Think Tank Human 4.0. Z wykształcenia jest informatykiem.

Jerzy Greblicki ma ponad 20 lat doświadczenia w zakresie informatyki i automatyki. Od roku 1996 związany z Wydziałem Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Realizował projekty związane z wdrożeniem systemów Cloud Computing na Politechnice Wrocławskiej. Od roku 2012 związany z firmą Crusar i branżą logistyczną. W firmie Crusar był do roku 2018 kierownikiem działu IT gdzie realizował projekty z zakresu optymalizacji logistyki. Obecnie realizuje projekty doradcze z zakresu Przemysłu 4.0 w ramach projektu Think Tank Human 4.0

Przemysław Federowicz

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Franklin University (Wyższa Szkoła Bankowa). Pracował jako CIO w takich firmach jak Militaria.pl, GrupaTravelplanet.pl SA czy Enovatis SA (właściciel portali Wakacje.pl i EasyGo.pl). W 2012 r. otrzymał wyróżnienie w Konkursie CIO Roku 2012 za projekty internetowe. Od 2013 r. CEO w spółce technologiczno-doradczej GoTechnologies. Specjalizuje się w fuzjach i przejęciach oraz budowaniu strategii rozwoju spółek z branży IT i eCommerce, project managemencie oraz audytach IT/eCom Due Diligence. Przez ostatnie kilka lat uczestniczył w wielu projektach M&A pracując głównie dla funduszy PE/VC i grup kapitałowych. Członek Rady Nadzorczej Marketplanet.pl (Otwarty Rynek Elektroniczny SA). Mentor m.in. w Smart City Wrocław Startup Challenge, founder i co-founder w kilku startupach. Członek Zarządu funduszu inwestycyjnego White Summit.

Autor kilku książek oraz kilkudziesięciu artykułów o tematyce historyczno-militarnej oraz IT/eComerce. Wykładowca m.in. na Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Jakub Piątek

Na co dzień Doradca Zarządu w Crusar Logistics oraz Wiceprezes Think Tanku Human 4.0; z wykształcenia ekonomista oraz psycholog biznesu; w swojej karierze zawodowej pełnił funkcje zarządcze w spółkach prawa handlowego (Prezes, Wice Prezes); od ponad 10 lat związany z branżą consultingową, gdzie specjalizuje się w budowaniu efektywnych modeli biznesowych z wykorzystaniem nowych technologii; od lat prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych związanych ze skutecznym zarządzaniem; współtwórca Turkusowego Klubu Biznesowego.

O nas

Think Tank Human 4.0 to platforma biznesowa zrzeszająca organizacje oraz ekspertów aktywnie angażujących się w propagowanie najlepszych praktyk w zakresie nowych technologii w przemyśle. To miejsce, gdzie ciągle toczymy dyskusję, aby znaleźć jak najlepszą synergię pomiędzy Przemysłem 4.0 a Człowiekiem 4.0.

 Think Tank Human 4.0 @ 2018